Szanowni Państwo, syn naszego kolegi, emerytowanego strażak naszej komendy potrzebuje naszego wsparcia. Prosimy o zapoznanie z poniższym tekstem i ewentualne wsparcie finansowe leczenia Damiana.


Damian kontra Mięsak Ewinga

Jestem mamą trzynastoletniego Damiana. W styczniu 2018 r. zdiagnozowano u mojego syna Damiana guza kości krzyżowej. Damian jest już po biopsji guza oraz częściowej jego resekcji. Niestety umiejscowienie guza w kręgu nie pozwoliło na całkowite jego usunięcie. 

Wynik i diagnoza powaliła naszą rodzinę – bardzo rzadki nowotwór złośliwy – Mięsak Ewinga.

1

 

Damian jest  już pod opieką Kliniki Onkologii w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Jest także po pierwszej chemioterapii. A przed nami kolejne cykle chemioterapii i wyjazdy do oddalonej o 300 km Warszawy. Kolejne zakupy środków okołomedycznych, żywności specjalnego przeznaczenia. Damian jest wesołym uzdolnionym chłopcem. Uwielbia piłkę nożną, gra na pianinie. Jak był zdrowy, bardzo lubił łowić ryby z dziadkiem. Walka o życie i zdrowie dopiero się dla nas zaczęła.

3

2

Jeśli ktoś z Państwa chce Nas wesprzeć w tej walce będziemy wdzięczni za każdą wpłatę lub udostępnienie informacji, dziękujemy :).

WPŁAT MOŻNA DOKONYWAĆ POD PONIŻSZYM ADRESEM:

 

https://pomagam.pl/ncnydgjc